Patara Caretta Pension - Place To Stay In Turkey

Hotel Patara Turkey
Budget Hotel in Patara Turkey Caretta Pension Your Home in Patara
Caretta Pension Patara Turkey Ana Sayfa         Hotelimiz         Odlarımız         Resimler         Aktiviteler         Caretta         İrtibat         Rezervasyon

Accommodation Patara - Caretta Pension - Your Second Home In Turkey
Patara Hotels - Caretta Pension

 Patara Caretta Hotel in English    Patara Caretta Hotel in English    Patara Caretta Hotel in Deutsch    Patara Caretta Hotel in Rusisch

The Lycian Way


The Lycian Way


The Lycian Way


The Lycian Way
Patara Caretta Hotel Aktiviteler:

Horse Riding Patara

PATARA'DA AT BİNME

Patara'da at binme düzenlenmektedir. Keyifli bir güzergahı vardır.
Patarayı çevreleyen tepeleri at sırtında keşfedebilirsiniz. Acemiler ve deneyimli biniciler için iki seçenek sunulmaktadır.


Zeytinliklerle bezeli bir arazide ve antik Patara bölgesiyle nefes kesici manzaralara sahip zorlu dağlara çıkın, berrak mavi sularda yüzün ve 18km uzunluğundaki plajda güneşlenebilirsiniz.

İster uysal bir ata kolayca binebilir, ister sonsuz yeşil ovalardan çılgınca geçer, isterse çiçek açan kırları, ıssız kumsalları ya da takip eden stabilize yollarda harika bir tur atarsınız.

LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞÜ:

Likya yolu, Türkiye'nin güneyindeki Likya kıyılarında, Kaunus/Dalya'dan başlayarak Antalya'ya kadar uzanan toplam 509 km uzunluğunda tarihi bir ticaret yoludur.

Dalyan ve Fethiye yakınlarında güzergahlar daha kolaydır ve ilerledikçe zorlaşır. Bölgede yazlar sıcak olduğu için, gölgeli bölümlerde yürümeyi tavsiye ederiz. Güneş altında saat 11- 16 arası yürüken zorlanabilirsiniz.

Patara'da rotanın başlangıç kısmında, yürüyüş işaretlerinin yakınında bulunan Patara Carretta Hotelimiz'de sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız..

Diğer Turlar:

Saklıkent Kanyonu      Xanthos     Kano Turu


Daha fazla detaylar için lütfen bizi arayın!

 

 
    
Tel & Fax: +90 242 843 51 83   Gsm & WhatsApp: +90 545 663 20 33

E-Posta:
info@pataracarettahotel.com

Patara Caretta Hotel
007976 Gelemis / Patara / Kas